Site Loader

Katy Evans to autorka licznych bestsellerowych powieści, które opierają się na bardzo znanej i współcześnie pożądanej, oczywiście głównie przez kobiety, konwenansie romansu i erotyków. To gorący współcześnie temat, który ma jedną wielką zaletę: potrafi na długie chwile oderwać kobiety od zwykłej codzienności i przenieść w świat pięknych kobiet i namiętnych mężczyzn. Oczywiście każda książka niesie oddzielną historię, a codzienność, którą przeżywają kobiety, bohaterki książek, są takie same jak kobiety, które je czytają. To, co odróżnia książki Evans, to przede wszystkim lekkość i narracja, która jest inna niż wszystkie. Oprócz pikantnych opisów scen erotycznych, autorka stara się tworzyć całą historię, która towarzyszy wszystkim bohaterom. Playboy. Manwhore. Tom 5 (https://www.taniaksiazka.pl/playboy-manwhore-tom-5-katy-evans-p-1452484.html) to kolejna część części Manwhore, która opowiada o losach z pozoru zwykłej kobiety, która trafia na swojej drodze na pewnego mężczyznę.

Fabuła książki

Książka nie jest zwykłą opowieścią erotyczną. Evans stara się tworzyć całą historię dwóch bohaterów, którzy splatają swoje losy. Główną bohaterką jest dziennikarka o imieniu Rachel Wynn. Pracuje ona dla podupadającego wydawnictwa, które zajmuje się głównie sprawami związanymi z elitami i sprawami, którymi przeważnie zajmują się gazety i portale plotkarskie.

Rachel to silna i pewna siebie kobieta, której w życiu niczego nie brakuje. Lubi wyzwania i tak sprawia karierę zawodową. Kiedy pewnego dnia dostaje zlecenie przeprowadzenie wywiadu ze znanym biznesmenem i playboyem, nie zdaje sobie sprawy z tego, że od tej pory, będzie to punkt zwrotny w jej całym życiu.

Malcolm Kyle Preston Logan Saint to cyniczny, młody biznesmen, który nie cofa się przed niczym, Zarówno w sprawach biznesowych jak i prywatnych. On również nie spodziewa się tego, że w życiu wydarzy się coś tak ważnego, co na zawsze odwróci jego losy. Czym jest jednak życie i namiętność bez prawdziwego uczucia?

Manwhore. Tom 5

Znając wcześniejsze części serii, czytelnicy wiedzą z czym mogą się spotkać i znają już perypetie związane z głównymi bohaterami. W tej części jednak czytelnicy będą mogli dowiedzieć się , m.in. o tym, że Wynn straciła już nadzieję na zmianę swojego stanu cywilnego. Sama jednak była świadoma tego, z kim się wiąże i czego może się po tym spodziewać.

Wszystkie jej przyjaciółki dawno zdążyły wyjść za mąż, tylko nie ona. Życie toczy się swoim tempem, tylko bohaterka nie umie odnaleźć jego biegu, a przynajmniej takiego, które może okazać się w końcu trafione. Do momentu, aż znów znajdzie mężczyznę, który zawróci jej w głowie.

Książka od gpointstudio z pl.freepik.com

Post Author: Karol